Translate

Staff Directory

Search for a staff member

Administration

Paul Marietta

Paul Marietta

PRINCIPAL
There are no constituents to display

Office Support

Virgilio Marin

Virgilio Marin

OFFICE ASSISTANT II
Patricia Rodrigues

Patricia Rodrigues

OFFICE ASSISTANT IV

Pre-Kindergarten

Teresa Goetter

Teresa Goetter

Mixed Kindergarten/First Grade

Rebeca Armas Regino

Rebeca Armas Regino

Shelley Catu-Cumez

Shelley Catu-Cumez

Lourdes Flores

Lourdes Flores

Lizeth Munoz Cruz

Lizeth Munoz Cruz

Mixed Second/Third Grade

Breanne Ault

Breanne Ault

Marlenne Banerjee

Marlenne Banerjee

Sarah Goldhammer

Sarah Goldhammer

Rina Miyamoto-Sundahl

Rina Miyamoto-Sundahl

Marisa Rios

Marisa Rios

Mixed Third/Fourth Grade

Lubna Abuhamdi

Lubna Abuhamdi

Kelly Cowgill

Kelly Cowgill

Aura Haddad-Kuzmanich

Aura Haddad-Kuzmanich

Elizabeth Karlin

Elizabeth Karlin

Tricia Murphy

Tricia Murphy

Courtney Nilsen

Courtney Nilsen

Immersion Fourth

Tammie Catherall

Tammie Catherall

April Lacombe

April Lacombe

Nancy Vazquez

Nancy Vazquez

Mixed Fourth/Fifth Grade

Jeffrey Axman

Jeffrey Axman

Madiha Guezguez

Madiha Guezguez

Juan Loeza Garcia

Juan Loeza Garcia

Laurel Osorio

Laurel Osorio

Specialists

Craig Carney

Craig Carney

VOCAL MUSIC
Samantha Clark

Samantha Clark

VOCAL MUSIC
Katie Evans

Katie Evans

LIBRARY MEDIA ASSISTANT
Kellen Hawley

Kellen Hawley

PE
Megan Simpson

Megan Simpson

ELEMENTARY TEACHER, ESL TEACHER
Scott Thomas

Scott Thomas

PE, PE/HEALTH

Para Educators

Tejashree Aher

Tejashree Aher

Maria Andrade

Maria Andrade

Amy Buck

Amy Buck

Valery De Anda

Valery De Anda

Gladys Galicia Medina

Gladys Galicia Medina

Beatriz Garcia Manrique

Beatriz Garcia Manrique

Qamar Ibrahim

Qamar Ibrahim

Sue Mackey

Sue Mackey

Early Childhood Support

Ada Romero

Ada Romero

EARLY CHILDHOOD CARE PROVIDER
Sandra Videla

Sandra Videla

EARLY CHILDHOOD CARE PROVIDER

Student Services

Maria Andrade

Maria Andrade

PARA EDUCATOR I, SOCIAL SUPPORT LIAISON
Kamala Arumugam

Kamala Arumugam

RESOURCE ROOM
Breanne Ault

Breanne Ault

IMMERSION 2ND GRADE, ACADEMIC COACH
Kelly Bates

Kelly Bates

RESOURCE ROOM
Elizabeth Brown

Elizabeth Brown

SPEECH PATHOLOGIST
Ann Browning

Ann Browning

ESL TEACHER
Holly Curran

Holly Curran

ESL TEACHER, ACADEMIC COACH
Katie Evans

Katie Evans

LIBRARY MEDIA ASSISTANT
Georgina Garcia

Georgina Garcia

PSYCHOLOGIST
Anna Kelly

Anna Kelly

SPEECH PATHOLOGIST
Maegan Lobo-Berg

Maegan Lobo-Berg

ESL TEACHER
Elizabeth Mitchell

Elizabeth Mitchell

ELEMENTARY SCHOOL SUPPORT
Tracy Neu

Tracy Neu

ACADEMIC COACH
Erika Reinhardt

Erika Reinhardt

ESL TEACHER
Lara Richardson

Lara Richardson

TEACHER ON SPECIAL ASSIGNMENT
Johanna Sanchez

Johanna Sanchez

SOCIAL WORKER
Megan Simpson

Megan Simpson

ELEMENTARY TEACHER, ESL TEACHER
Alicia Tadema

Alicia Tadema

ELEMENTARY COUNSELOR
Hunter Rudd

Hunter Rudd

NURSE

Nutrition Services

Laura Martinez

Laura Martinez

NUTRITION SERVICES ASSISTANT I
Sucheta Panditrao

Sucheta Panditrao

NUTRITION SERVICES LEAD I
Ana Rivera

Ana Rivera

NUTRITION SERVICES ASSISTANT I, CROSSING GUARD

School Support

Noelia Castillo Ibanez

Noelia Castillo Ibanez

CUSTODIAN I
Ayan Digaleh

Ayan Digaleh

CUSTODIAL FOREMAN I
Kevin Harris

Kevin Harris

CUSTODIAN I
Peter Sinclair

Peter Sinclair

TECHNOLOGY SUPPORT SPECIALIST I